Popis Holly

3. května 2006 v 15:57 | Veronika |  Holly alias Piper
Holly Marie Gombs
Podle mě je nejlepší herečka ona z Alyssy,Shannen a Rose!!
zakladní a podrobný popis :
Základní informace:


Celé jméno : Holly Marie Combs Donoho
Datum narození : 3.12.1973
Místo narození : San Diego, California
Barva očí : hnědá
Barva vlasů : hnědá
Znamení : střelec
Výška : 158 cm
Váha : kolem 58 kg
Stav : vdaná
Sourozenci : nemá, je jedináček


Podrobný popis :


Holly Marie Combs se narodila třetího prosince 1973 v San Diegu.Když jí bylo 8 přestěhovala se se svoji matkou do NEW YORKU. Tam stuhovala herectví na Profesionální dětské škole, aby následovala svou matku, která je herečka. Hollyina kariéra začala když jí bylo pouhých 10let, když začala natáčet televizní reklamy. Její první filmová role byla v "Sweet Hearts Dance" (Tanec sladkých srdcí) s Donem Johnsonem a Susan Sarandonovou.
V roce 1989 hrála dívku jménem Jenny kterou požádal o ruku Tom Cruise ve filmu "Born on the Fourth of July" (Narozen 4. července). Poté jí David E.Kelly nabídl roli Kimberly Brock v seriálu "Picket Fences". Věří se, že toto byl zlomový okamžik v kariéře Holly. Po ty 4 roky co hrála Kimberly stačila také natočit filmy jako "A perfect Stranger" (Perfektní cizinec), "A reason To belive" (Důvod k víře), "Sins of Silence", "Daughters" (Dcery) a "Love´s Deadly Triangle" (Smrtelný trojůhelník lásky).
V roce 1993 potkala Briana "Bugsy" Smithe v Las Vegas a provdala se za něj po 8 dnech známosti ačkoliv s tím její matka nesouhlasila.Jejich manželství vydrželo 4 roky. Po rozvodu se zasnoubila s učitelem ze základní školy Stormem Lyndonem, kterého potkala na dovolené v Mexicu kde byla se svou nejlepší přítelkyní Shannen Doherty (pozn.př.:Prue z Čarodějek):-). Ale nyní chodí s Daviden Donohenem.
Roku 1998 jí byla nabídnuta role prostřední sestry Piper Halliwell v seriáli Aarona Spellinga "Charmed" (Čarodějky). Kde chtěla hrát prvně Phoebe.V tomto seriálu zároveň účinkovala jako Prue Hallivell-nejstarší sestra-Shannen Doherty, která je blízkou přítelkyní Holly.
Holly která miluje zvířata vlastní 13 mazlíčků: 3 psy - německého ovčáka Travise, Hugo a Lolu , 2 kočky Blue a Selenu, 4 ptáčky , milované koně Jesse, Jakea a Jezebal a 2 křečky (jeden z nich nemá nohu a druhý je hrooooozně tlustý).
Kromě zvířat Holly miluje svou zahrádku ale nyní žíje v L.A.
HOLLY 26.DUBNA 04 PORODILA ZDRAVÉHO CHLAPEČKA A POJMENOVALA JEJ FINLEY ARTHUR DONOHO.:o)
Fan Mail: Napište Holly
Charmed
Warner Brothers Network
3701 W. Oak Street
Building 34R, B
CA, 91505
Holly Marie Combs
c/o Aaron Spelling Productions
5700 Wilshire Blvd. #575
Los Angeles, CA 90036-3696
Holly Marie Combs
Warner Brothers Network
4000 Warner Blvd.
Burbank, CA 91522
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama